Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co oznacza ten błąd w konsoli oraz jak go naprawić?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na serwerze było około 50 ludzi a tu takie coś:

 

[13:32:59 INFO]: seebba2002 issued server command: /LAG CLEAR
[13:33:00 INFO]: kacperial issued server command: /msg olopolo niemoge podnie??
[13:33:00 INFO]: kacperial issued server command: /msg olopolo lagggggg
[13:33:00 INFO]: kacperial issued server command: /msg olopolo lagggggg
[13:34:05 ERROR]: The server has stopped responding!
[13:34:07 ERROR]: Please report this to http://www.spigotmc.org/
[13:34:08 ERROR]:               java.util.concurrent.locks.AbstractQueuedSynchronizer$ConditionObject.await(AbstractQueuedSynchronizer.java:2043)
[13:34:08 ERROR]:               java.util.concurrent.LinkedBlockingQueue.take(LinkedBlockingQueue.java:442)
[13:34:08 ERROR]:               java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor.getTask(ThreadPoolExecutor.java:1068)
 
 
 Co się stało kto pomorze to rozwiązać ??!

3b15e266660738b8gen.png

Opublikowano

oznacza on że serwer przestał odpowiadać na polecenia. Podaj specyfikacje maszyny na której stoi serwer + usuń ten PSEUDO plugin na odlagowanie ;/

Arbuzownia24.pl


Twoja strefa rozmów


Polski serwer TeamSpeak3!

Opublikowano

Kup nową maszynę za 20 zł. Powinno pomóc.

Najwidoczniej masz lagi na serwerze.

Opublikowano

Sam z siebie serwer usuwa Entity jak dobrze pamiętam co 15 minut 

Opublikowano

Nie mam lagów :D po 2 co będzie czyściło ziem?

maszyna za 20 zł przesada posiadam za 50 maxymalną ;d

wklej pełne logi z crasha, ale to na 99% ten plugin co ma niby odlagowywać, jakiś kretyn go pewnie tworzył.

A do tego spigot sam świetnie dba o różne rzeczy, jak np łaczenie itemków na ziemi, dzięki czemu nie ma ich tam tak dużo.

1438614356923701010629.png

 

Opublikowano

Panowie jaka nowa maszyna? :p zakładam że masz unlimited na itemhost

 

Nie polecam tych g******* pluginów co ma w nazwie lag tworzą lagi zamiast je usuwać, jeśli chcesz usunąć lagi wpisujesz /stoplag a potem /stoplag -c i git.

Serwer nie wytrzymał podczas odlagowywania i się zapchał.

hex.svg

 PLAYBASE - Nowoczesna lista serwerów gier

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...